Interaktivní zábava pro event

Interaktivní výuková a pohybová podlaha a monitory do škol, DDM a sociálních služeb

Interaktivní podlaha, Virtuální graffiti, Virtuální oblékání, Lidský ovladač, Rozšířená realita, dotykové obrazovky, foto kiosek aj.

 

Interaktivní podlaha

Interaktivní podlaha

Interaktivní podlaha je obraz promítaný na zem, který reaguje na pohyb lidí. Interaktivní podlaha je vhodná pro interaktivní event, teambuilding, interaktivní výuku dětí i dospělých, pro sociální služby, domy dětí a mládeže a pro interaktivní expozice. 


Více informací »


Interaktivní stěna

Interaktivní stěna

Projekce promítaná na zeď, která reaguje na pohyb lidí. Vhodná pro interaktivní event, teambuilding, interaktivní zábavu, expozice a do metra. 


Více informací »


Interaktivní obrazovka

Interaktivní obrazovka

Vidíte se na obrazovce jako v zrcadle s virtuální maskou. Rukama chytáte padající obrázky a sbíráte body. Soutěž o nejlepší skóre. Pro interaktivní podporu prodeje, a propagaci značky jelikož sbíráte emaily od soutěžících. 

Více informací »


Interaktivní bar

Interaktivní bar

Interaktivní projekce promítaná na bar, která reaguje na pohyb předmětů. Pro interaktivní event, do restaurace, baru a do muzeí. Položíte na bar skleničku a změníte tím vizuál promítaného obrazu.  


Více informací »


Interaktivní stůl

Interaktivní stůl

Stůl se může proměnit v objednávkový systém, prohlížeč jídelního lístku, videí, fotek a seznamku. Vhodný interaktivní nástroj pro výuku do škol, šablony a interaktivní výukový software. Ideální pro domy dětí a mládeže a jako interaktivní pomůcka pro sociální služby a zařízení se speciálním režimem. 


Více informací »


Projekční fólie

Projekční fólie

Tenká fólie, na kterou se promítáním z projektoru zachytí obraz. Obrazovka i velkých rozměrů a různých tvarů ideální do výlohy obchodu. Projekční fólie může být šedé barvy nebo je holografická, pomocí níž vypadá projekce jako levitující v prostoru. Projektor je schován za výlohou obchodu, kde spolu s počítačem vytváří líbivou projekci.


Více informací »


Interaktivní fólie

Interaktivní fólie

Obrazovka, která reaguje na pohyb z dálky, aniž byste se jí dotýkali. Ideální pro výlohy obchodu pro nalákání zákazníků dovnitř. Interaktivní projektor je schován za výlohou obchodu. Projekce může být různých tvarů a velikostí. Promítáte tak reklamu a propagujete svoji prodejnu. Pokud je reklama statická, lidé si ji nevšímají tak dobře, jako když je interaktivní.


Více informací »


Dotykové fólie

Dotykové fólie

Dotyková fólie změní okno obchodu v plochu ovládanou dotykem prstu. Zákazník si tak může otevřít Vaše webové stránky, listovat katalog nebo si zahrát hru.


Více informací »


Lidský ovladač

Lidský ovladač

Hrát hru a ovládat ji spolu s přáteli je zábava nejen na večírky, teambuildingy a školení. Hru ovládáte úklony rukou, zpěvem, tleskáním, dupáním a křikem. Úklony rukou doprava a doleva směrujete auto na cestě nebo ovládáte balón. Sbíráte body a soutěžíte mezi sebou. Ideální pro oživení přednášky. Vložením firemní grafiky vždy na míru klientovi. 


Více informací »


Virtuální graffiti

Virtuální graffiti

Fotokoutek s graffiti stěnou na eventy! Vyfoťte se a fotka se objeví na projekční foto stěně. Vyberte si knírek, klobouk a "nastříkejte" graffiti. Fotku pošlete na email, vytisknete či postnete na FB. Pokud se nechcete fotit, stačí jen pomocí virtuálního spreje vytvořit kresbu a obrázek si vytisknout. Na konci eventu máte k dispozici všechny fotky vytvořené na graffiti stěně. 


Více informací »


Virtuální animace

Virtuální animace

Nevídaná show s dinosaury T-rex, raptory ledním medvědem, bouřkou a vánicí! Augmented reality: Vidíte se jako v zrcadle spolu s virtuálními zvířaty. Na prodejně, obchodním centru či na párty vedle Vás proběhnou virtuální zvířata za doprovodu zvuku. Lidé jsou nadšeni a se zvířaty se fotí. Do příběhu můžeme zakomponovat i Vaše logo, které spadne a udělá díru do země nebo Váš produkt. 


Více informací »


Augmented reality, kód

Virtuální kód

Augmented reality pomocí zamíření mobilem, tabletem nebo jen krabicí na obrazovku. Jak předvést zákazníkovi produkt zabalený v krabici nebo větších rozměrů? Chcete mobilem namířit na místo, kde vyskočí animace zvířete nebo váš produkt? 


Více informací »


Virtuální kostýmy

Oblékání ve zkušební kabince

Vidíte se jako v zrcadle spolu s virtuálním oblečením, které měníte pohybem ruky nebo dotykem.  Ideální do muzeí na dobové kostýmy, na večírky a do obchodních center. Realizovali jsme superhrdiny, pohádkové kostýmy, StarDance šaty a historické kostýmy do muzea. Zkušební kabinku jsme měli i Obchodním centru Letňany. 


Více informací »


Interaktivní zastávky

Interaktivní zastávky

Waw reklama na tramvajové zastávce. Virtuální dinosaurus na ulici nebo padající logo udělá díru do země? Vytvoříme i hru s Vaším produktem ovládanou dotykem, mobilem nebo gestem. Augmented reality, kde se vidíte na obrazovce zastávky jako v zrcadle spolu s virtuální animací nebo předmětem. Spojením dotyku můžete sbírat kontakty lidí a udělat soutěž. 


Více informací »


Jiný software

Jiný software

Pro naše klienty jsme vytvořili dotykové aplikace, interaktivní hry i náročnější software simulátoru provozu v tunelu pro firmu Eltodo a.s.. A jaké bude Vaše přání?


Více informací »


 

 

 

OrangeČeská spořitelnapuma.pngTV_Nova_logo_2017.pngmarkaspencer.pngIsovervodafone logoAsko nábytekČeská průmyslová zdravotní pojišťovnaSchneider-Electric-Logo-800x241.pngct_logo česká televizeBayer_logo.pngSuperStar_2013_logo-533x333x.pngunicho180016-web-logo-chodov-460x290.pngStardance_Star_Dance.pnglogo_iqlandia.pngcosmopolitan_logo.pngvida science centrum logoavcr akademie ved cr logo1280px-Rentokil_Initial_201x_logo.svg.pngfootshop.pngeltodo.jpgsedita_logo.pngolympia-logo2016.pngLetňanyAvionshopping_logo_square.pngpraha-holesovice-morsky-svet-logo_galerie-980.pngSyngenta_Logo.svg.pnglogo_4_dvory.pngsypka_lepsi.jpggecko-ostrava.pngPražská informační službaOC_korzo_shopping_center_Prievidza.pngmuzeum-blanenska-logo.pngDovolená v rakouskuStřední_škola_Základní_škola_a_Mateřská_škola.jpgDDM_mělník.pngDDM_Neratovice.jpgKulíškovDDM_Praha_4_Hobby_centrum.pngKlíč_centrum_sociálních_služeb.jpgau_pays_des_mimis_logo.pnglina_je_jina_logo.pngOmnicomMediaGroupAV mediaArt rezidence StřížkovDavid Neumann

Média:

čt 1 česká televize logoihned.czJIC inovace.czvše vse.czerudiahr headline readerlidove novinyeconomixvodafone_nápad_roku.pngEkonomČeský rozhlasNápad rokustartup_start_up_roku_logo.jpg

 Televizní pořady:   ekonomika_ct24_logo2.jpglogo-den-d den D

Soutěžní úspěchy:

Získali jsme ocenění v podnikatelských soutěžích Nápad roku 2010, kde jsme vyhráli kategorii Potenciál roku. Dále jsme se dostali do top 10 finalistů v soutěži Startup roku 2008. Účastnili jsme se vysílání Den D v České televizi.

 

 

 

O nás

 

Jsme přímí výrobci software pro interaktivní podlahu, lidský ovladač, interaktivní bar a stůl, virtuální graffiti, dotykové fólie, augmented reality, robotí show, dotykové stoly, interaktivní boulder stěny, dotykové hudební přehrávače do obchodních center, aplikace pro muzea, výukový program pro speciální školy a nově i zařízení se speciálním režimem pro dospělé. 

 

Zajišťujeme pronájem i prodej. Našim zákazníkem je muzeum, obchodní centrum, škola, dům dětí a mládeže, sociální zařízení, domov pro seniory, tělocvična s boulder stěnou, dětský koutek, eventové agentury a firmy pořádající večírky, eventy, teambuildingy aj. Náš tým programátorů a grafiků vytvoří jakoukoliv firemní prezentaci, hru či software. Vyvinuli jsme speciální program pro výuku a pohyb v domech dětí a mládeže, speciálních a základních školách a sociální zařízení pro dospělé. Máme zastoupení na Slovensku, ve Francii, v Itálii, Skandinávských zemích a v Indii.

Ke všem nabízeným balíčkům zajištujeme servis, dopravu, instalaci, poradíme s výběrem projektoru a dodáme Vám hardware za ceny nižší nebo stejné jako na Alze, vložíme Vaši firemní grafiku do hotových her nebo vytvoříme interaktivní aplikaci zcela novou. 

Martin, 57 years

Martin, 44 years

Katka, 36 years

 

 

Kontakt

Mobil a E-mail:

+420777086326
info@interactstyle.cz

Sídlo společnosti:

Interactstyle s.r.o.
Kaprova 42/14
11000
Česká republika
IČ: 28451457
DIČ: CZ28451457

Pobočka PRAHA:

Drtinova 10
Praha 5, 150 00
Česká republika