06.03.2017

Staň se robotem v Olympia Teplice

Datum 6.3.- 26.3.2017

Odkaz na akci: STAŇ SE ROBOTEM

Navštívit můžete šest zábavných technologií:

1/ Roztanči robota - náš robot bude tančit jak vy "pískáte" :-)

2/ Oblékni si virtuální kostým a pochytej droidy - pozor! zde bude probíhat celou dobu výstavy soutěž o nejvyšší skóre

3/ Virtuální graffiti stěna - vyfoť se, pošli fotku na stěnu a přimaluj si virtuálním sprejem, co je ti libo :-)

4/ Virtuální brýle - pomocí speciálních brýlí a dvou ovladačů se dostaneš do virtuální světa, na výběr je více programů.

Staň se opravářem robotů, vyvenči robotického pejska, zachraň vesmírnou stanici nebo proveď demolici skladu pomocí robotického praku :-)

5/ Virtuální zápas robotů a aréně - ovládej robota svým tělem a staň se vítězem v aréně

6/ Interaktivní podlaha - soutěže, kvízy a sportovní zábava pro malé i velké

Nejedná se o násilné hry, ale o zábavný svět virtuální reality. Výstava je vhodná pro věk 6 - 99 let. Interaktivní podlaha je vhodná i pro zákazníky mateřskou školkou povinné :-)

V sobotu 11. března 2017 Vás zveme od 14 hodin na zábavné odpoledne pro celou rodinu.

Moderátor Aleš Lehký s sebou přivede speciálního robota jako svého hosta a určitě zbude čas i na parádní soutěže a malování na obličej. Taneční skupina zatančí robotický tanec spolu s robotem. Uvidíte obří masku robota aj.

ŠKOLÁM NABÍZÍME PROHLÍDKU VÝSTAVY V DOPROVODU NAŠICH HOSTESEK.

Zdroj: www.olympiateplice.cz

12.11.2015

SuperStar 2015

Virtuální graffiti pro TV Nova, která zajišťovala večírek SuperStar 2015. Finalisté soutěže si vyzkoušeli virtuální graffiti na velké stěně 3x2 metry.

Informace o naší interaktivní stěně vysílala také TV Nova ve své reportáži dne 8.11.2015 a televize Markíza. 


 

01.06.2015

Velká Británie – Londýn – interaktivní zrcadlo pro britskou firmu

Naše společnost vytvořila horkou novinku na světovém trhu – zabudovaná interaktivní zrcadla v sídle britské společnosti Rentokil Initial. Jedná se o interaktivní zrcadla umístěná na luxusních toaletách, která reagují na pohyb návštěvníků před nimi pomocí zabudované kamery snímající celou postavu člověka. Pohybem návštěvníka před zrcadlem zjistíme směr, kam se dívá očima. Pokud se na sebe dívá do zrcadla a stojí před ním nějakou dobu, spustíme prezentaci s reklamním sdělením a odpočtem 20 sekund nutných pro správné umytí rukou. Pokud odejde, prezentace se vypne. Text prostupuje dokonale přes zrcadlo, a tudíž se na sebe krásně dívá do zrcadla a zároveň vidí reklamní text. Na druhém zrcadle promítáme BBC zprávy, čas a předpověď počasí, které návštěvník může sledovat během mytí rukou. Tato zrcadla jsou zabudována ve zdi a způsobí tzv. waw efekt. 

Zaměstnanci britské firmy byli ochotní, usměvaví  a co se týká samotné instalace, nakonec vše klaplo. Jedinou drobnou vadou na kráse povedené instalace nakonec byla jízda vlevo a defekt na pronajatém vozidle. V budoucnu zde budeme snad pouštět i zábavné hry. 

18.05.2015

Mořský svět – Výstaviště Praha 7 má interaktivní podlahu s tématy mořských živočichů

Mořský svět vznikl před osmi roky, v roce 2002. O expozici je ze strany návštěvníků velký zájem a stále se rozšiřují počty chovaných druhů a budují nové nádrže. V současné době má největší nádrž, kterou obývají žraloci, objem 100 000 litrů mořské vody.

Velký důraz je kladen také na zlepšování stávajících životních podmínek pro chované druhy.  Prostředí se co nejvíce blíží jejich přirozeným životním podmínkám. Proto je nad akvárii pomocí speciálního osvětlení simulován svit Měsíce, dále pak pomocí důmyslné techniky příliv a odliv. Jsou zavedeny co nejvýkonnější biologicko-mechanické filtrace. Samozřejmostí je průběžné zvětšování nádrží podle růstu živočichů.

Na interaktivní podlaze je možnost studovat exponáty mořských živočichů, plašíte barevné ryby a čeříte mořskou hladinu. Vše za zvukové kulisy. Tyto podlahy tematicky doplňují vystavované exponáty.

06.05.2015

Prezentace interaktivního vyučování ve Frýdlantě nad Ostravicí

Dne 6. 5. 2015 se uskutečnila prezentace interaktivního vyučování zaměřená na vzdělávání žáků mateřských a základních škol. Prezentace se uskutečnila za podpory vedení města v zasedací místnosti Městského úřadu ve Frýdlantě nad Ostravicí.

 V příjemné prostředí podhorského města prezentovali jednatelka a ředitel společnosti výhody interaktivní výukové podlahy a interaktivních stolů při vzdělávání žáků mateřských a základních škol, včetně možnosti financování interaktivní podlahy a interaktivních stolů z prostředků Evropských fondů. Prezentace měla velký úspěch, na závěr zazněl ze strany přítomných zástupců škol potlesk.

 Na portálu  You Tube pod adresou  http://youtu.be/YQk_SKvjCrw  je uložena krátká ukázka interaktivní výukové a pohybové podlahy.

13.03.2015

Výuková a pohybová interaktivní podlaha ve Speciální základní škole Frýdek-Místek, ul. Pionýrů

Ve speciální škole ve Frýdku-Místku na ul. Pionýrů byla naší společností vytvořena nová interaktivní výuková a pohybová podlaha. Jedná se o velkoplošnou interaktivní podlahu, zakoupenou školou z finančních prostředků Nadace Vítkovice Steel. Interaktivní podlaha slouží k výuce, relaxaci a pohybu dětí. Pro výuku byly vytvořeny výukové hodiny dle požadavků pro speciální školství (přírodopis, zeměpis, matematika, český jazyk). Jako bonus byly odborníkem v oblasti financí a bankovnictví vytvořeny hodiny finanční gramotnosti.

Výukové hodiny se průběžně doplňují, velmi pozitivně byly školou hodnoceny vytvořené hodiny v oblasti výuky anglického jazyka. 

Interaktivní výuková podlaha byla také na této škole prezentována delegaci zástupců rumunských speciálních škol z města Alexandrie.

16.01.2015

Zažádali jsme si o patent na Výukovou a pohybovou interaktivní podlahu

Dne 16.1.2015 byla  podána na Úřad průmyslového vlastnictví přihláška užitného vzoru se zápisem užitného vzoru do rejstříku  pro "Výukovou a pohybovou interaktivní podlahu" společnosti Interactstyle s.r.o.

01.12.2014

Interaktivní podlahy ve VIDA! SCIENCE CENTRU v Brně

Interaktivní podlahy ve VIDA! SCIENCE CENTRU v Brně. Pro  AV MEDIA, a. s., jsme dodali software pro interaktivní podlahy. Přiřaďte krvinky do správných transfuzí a nedovolte upírovi, aby Vám je upil. Poznávejte sloučeniny a nohama rozšlapejte nesprávné prvky sloučeniny. 

13.11.2014

Dotek - Pohyb - Zvuk ve speciálním školství

Interaktivní podlaha na dvoudenní konferenci s mezinárodní účastí dne 13.-14. 11. 2014 ve Speciální základní škole Poděbrady. Paní učitelky ukazovaly využití podlahy při výuce dětí ve speciálním školství. Dospělí si na interaktivní podlaze zahráli náročnější kvíz. Konferenční příspěvky byly zaměřeny na inovativní formy práce, využití interaktivní podlahy, iPadů, muzikoterapie ve snoezelenu a konceptu Ucelené rehabilitační a terapeutické péče ve speciálním školství.

01.10.2014

XXII. ročník Evropských dnů handicapu

Takzvané kulaté stoly jsou osvědčenou platformou pro předávání zkušeností, živé debaty a navazování profesních i osobních partnerství. Setkání u kulatého stolu na Střední škole prof. Zdeňka Matějčka, které se v rámci Evropských dnů handicapu uskutečnilo 1. října, svůj účel splnilo. Celé dopoledne se šedesát jeho účastníků věnovalo systému vzdělávání a pedagogickým terapiím ve speciálním školství. Pozvání do Ostravy přijali také hosté z Rumunska, Francie, Itálie a Belgie.

Závěr kulatého stolu patřil prezentaci interaktivní podlahy vyvinuté pro výuku a pohyb postižených dětí. „Náš program podporuje abstraktní myšlení, emoce, paměť, motoriku a orientaci v prostoru. Pomocí projektoru promítáme na podlahu nebo stěnu obrázky, které reagují na pohyb dětí. Skvělé uplatnění má interaktivní podlaha v kinezioterapii, rehabilitačních psychoterapiích, snižuje sociální izolaci, pomáhá porozumění řeči a rozvoji motoriky,“ řekl, obchodní ředitel společnosti Interactstyle s r.o.  Produkt, který vzbudil velký ohlas, bude podle něj možno hradit z evropských dotací.

01.10.2014

Výuková a pohybová interaktivní podlaha ve Speciální základní škole Poděbrady.

Byla to fuška a hodně těžké práce na obou stranách, ale je to tady. Ve speciální škole v Poděbradech byla naší společností v úzké spolupráci se Speciální školou Poděbrady vytvořena nová unikátní interaktivita. Jedná se o velkoplošnou interaktivní podlahu, zakoupenou školou z evropského projektu. Interaktivní podlaha slouží k výuce, relaxaci a pohybu dětí. Pro výuku byla vytvořena databáze obrázků a zvuků. Výuková databáze se průběžně doplňuje o další oblasti vzdělávání dětí. K dispozici jsou i základní výukové hodiny určené pro poznávání matematických tvarů, barev, čísel, povolání apod.

13.06.2014

Pronájem interaktivní podlahy v obchodním centru Freeport.

Pronajali jsme interaktivní podlahu pro první outletové centrum v ČR Freeport v Hatích u Znojma. Je současně jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě.

Hlavním tématem byl fotbal, neboť to bylo v době, kdy celý svět fandil fotbalu. Spolu s hosteskami jste si tak mohli po dobu jednoho měsíce zasoutěžit. 

29.03.2014

Interaktivní stěna a interaktivní podlaha ve vědeckém centru IQ Landie v Liberci.

IQ Landia v Liberci a software interaktivní stěny tygřík, motýl aj. pro ART Vision s.r.o. Interaktivní podlaha a hra spermie pro AV Media,a.s.. https://www.youtube.com/watch?v=mIPGmGxjDZU

15.11.2013

Sýpka - Muzeum Orlických hor - Rokytnice v Orlických horách má tři kusy interaktivních podlah

Pro našeho dalšího klienta Muzeum Orlických hor jsme vytvořili tři interaktivní podlahy pro expozice živočichů a hornin. Na první interaktivní podlaze máte možnost odkopávat kameny, na druhé procházíte listím a na třetí plašíte pstruhy a čeříte vodní hladinu. Vše za zvukové kulisy. Tyto podlahy tematicky doplňovaly jednotlivé vitríny s vystavovanými exponáty.

Jedinečná expozice věnovaná regionální řemeslné výrobě nemá v Orlických horách obdoby. Prostory muzea jsou pojaty v moderním duchu a dominantou je unikátní třípatrový model lesního biotopu obsahující více než 50 druhů preparovaných živočichů. Především děti si zde užijí spoustu zábavy. Ať již při zkoušení tradičních regionálních řemesel, luštění úkolů paní kuny nebo hře s interaktivní podlahou, určitě se budou dobře bavit.

01.07.2012

Nové dotykové hry a interaktivní podlaha jako borůvčí v muzeu Kvilda na Šumavě

Programovali jsme hry pro muzeum (Kvilda na Šumavě) pro významného klienta AV MEDIA, a.s. Jednalo se o dotykové hry (pexeso, omalovánky, puzzle, přiřazování stop ke zvířatům a listů ke stromům a nácvik řezání stromů). Dále časovou lupu, ve které se pohybujete pomocí čtečky čárového kódu, a interaktivní podlahu, která Vám nasimuluje průchod borůvčím.

23.06.2012

Virtuální graffiti poprvé prezentovány v Plzni

Dne 23. 6. 2012 jsme prezentovali Virtuální graffiti v Plzni na akci Plzeň 2015.

20.06.2012

Nové produkty (Virtuální Graffiti a Augmented reality) spojené s rozšířením našeho týmu

Náš tým programátorů se rozrostl a rozšířili jsme tak své portfolio o Virtual graffiti (V-Graffiti) a augmented reality.

11.06.2012

Článek v Hospodářských novinách

Dne 11. 6. 2012 o nás vyšel článek v Hospodářských novinách: Interaktivní podlaha učí lidi také tančit valčík.

02.12.2011

Instalace dotykové fólie a programování aplikace pro Pražskou informační službu

rytirska-PIS.jpg

Od prosince 2011 dotyková fólie součástí výlohy Pražské informační služby v centru Prahy. Programovali jsme aplikaci pro zobrazení map a vyhledávání ulice. V případě nečinnosti obrazovky pak program spustil foto prezentaci Prahy.

01.12.2011

Instalace interaktivní podlahy do dvou dětských koutků a obchodního centra Čtyři Dvory

OCctyridvoryCB2.jpgSNC00237.jpgSNC00238.jpgSNC00354.jpg

Od prosince 2011 interaktivní podlaha v obchodním centru Čtyři Dvory v Českých Budějovicích, dětském koutku v Kladně a v Praze.

06.11.2011

Interaktivní podlaha a výuka valčíku v Centru Chodov

V4257.jpgV4337.jpgV4475.jpgV4503.jpgV4505.jpgV4508.jpgV4510.jpgV4513.jpgV4523.jpgV4524.jpgV4525.jpgV4526.jpg

Interaktivní podlaha a výuka valčíku v Centru Chodov. Hra na míru pro Vídeň, ozvučení, parket a konstrukce. Taneční škola a moderátor rádia Impuls. 

02.11.2011

Výstup v investorském pořadu Den D v České televizi

198184_10150166956031368_6515153_n.jpg

Účastnili jsme se soutěže Den D s cílem ukázat interaktivní podlahu potenciálním klientům a partnerům.

01.11.2011

Interaktivní podlaha v Obchodním centru Letňany v Praze

P1030325.JPGP1030337.JPGP1030338.JPG

Interaktivní podlaha umístěna na 4 měsíce v Obchodním centru Letňany v Praze.

31.10.2011

Interaktivní bar součástí stánku mistra ČR na Praque bar show

31. 10. 2011 interaktivní bar na Praque bar show. Mistr ČR a vicemistr Evropy ve flair bartendingu David Neumann doplnil svou show o vizuální efekty.

07.10.2011

Interaktivní podlaha na párty operátora Orange v Bratislavě

7. 10. 2011 interaktivní podlaha na párty mobilního operátora Orange v Bratislavě.

16.12.2010

Interaktivní podlaha na večírku Omnicom Media Group

P1030399.jpgP1030401.jpgP1030410.jpgP1030415.jpgP1030419.jpgP1030422.jpgP1030426.jpgP1030428.jpgP1030438.jpg

Dne 16. 12. 2010 byla interaktivní podlaha součástí vánočního večírku mediální agentury Omnicom Media Group.

05.11.2010

Interaktivní podlaha na večírku České spořitelny

P1030294.jpgP1030300.jpgsporitelna-1.jpgsporkaOK.jpg

Dne 5. 11. 2010 byla interaktivní podlaha na večírku České spořitelny ve stylu Abba. Účastníci si zahráli fotbal, odkopávali rybičky či zašlapávali viry.

03.01.2010

Výhra v podnikatelské soutěži Nápad roku 2010, kategorie Potenciál roku 2010

Projekt Interaktivní podlahy, Projekční fólie a Interaktivní projekční fólie vyhrál cenu Potenciál roku 2010 v soutěži Nápad roku 2010.

02.01.2010

Interaktivní podlaha pro volby: politická strana propagována na vlakovém nádraží

Interaktivní podlaha propagovala politickou stranu v Kauflandu a na vlakovém nádraží ve Frýdku-Místku. Představení kandidátů a podpoření hlavních myšlenek pomocí her. 

01.01.2010

Nejtěžší instalace interaktivní podlahy – namíření dvou projektorů na jedno místo

P1030243.jpgP1030247.jpgP1030249.jpgP1030250.jpgP1030251.jpgP1030255.jpgP1030263.jpg

I v interiéru soukromého bytu jsme nainstalovali interaktivní podlahu. Dřevěný most, který po projití ztrácí své příčky za doprovodu zvuku byl doplněn animovaným 3D podkladem propasti. Klient se tak po projití propadá dolů do hluboké propasti za zvukového doprovodu. Jelikož byly stropy nízké a chodba úzká, bylo zapotřebí použít dvou projektorů, které svítily na jedno místo.

30.12.2009

Projekční fólie v ASKO nábytek

Od 12.12 do 30. 12. 2009 byla nainstalována velká projekční fólie v prodejně ASKO nábytek v Nákupním Centru Europark ve Štěrboholech. Reklamní sdělení mělo přitáhnout lidi napříč celým parkovištěm.

14.11.2009

Interaktivní projekční fólie na výloze obchodu Au pays des mimis v OC Nový Smíchov

P1020468.jpgP1020472.jpgP1020489.jpg

Interaktivní projekční fólie, Nový Smíchov. Odhazujte rukama diamanty a květy na videu módní show.

11.11.2009

Projekční plátno v Au pays des mimis v Centru Chodov

Dne 11. 11. 2009 byla v Centru Chodov  k vidění projekce módní přehlídky firmy Au pays des mimis v rámci jejich 10. výročí.

07.11.2009

Interaktivní podlaha v Centru Chodov

Dne 7. 11. 2009 v Centru Chodov jsme v rámci 4. výročí Centra Chodov prezentovali Interaktivní podlahu u hlavního vchodu ze strany metra Chodov. Upozorňovali jsme na módní přehlídku, na program Centra Chodov a na samotné narozeniny.

31.10.2009

Interaktivní podlaha na výstavě Expat Expo 2009 propagující firmy ReloCare a Expat Care

Dne 31. 10. 2009 jsme pomocí Interaktivní podlahy prezentovali výstavu Expat Expo 2009 a pořádající firmy ReloCare a Expat Care. Na přání firmy jsme vytvořili efekty upozorňující na Halloween party.